Toggle navigation
Inloggen voor leden
tijdschrift
vraag & aanbod
publiekswebsite
over NVLF
Wat is de NVLF?
Wat doet de NVLF?
Voor wie is de NVLF?
Waarom lid worden?
Lid worden
Ledenvoordeel
Vacatures
nieuws
agenda
snelmenu
Nieuws
Agenda
Blogs
Dossiers
Opleidingsagenda
Vacatures
Opleidingen
Producten
Organisaties
contact
Inloggen
Inloggen voor leden
tijdschrift
vraag & aanbod
publiekswebsite
Inloggen voor leden
tijdschrift
vraag & aanbod
publiekswebsite
Verenigingsregisters
Register types
Afasie
Dyslexie
Groepstherapie IZS
Hanen-ouderprogramma (PDMT) (Praten doe je met z’n tweeën)
Hanen-ouderprogramma MDW (Meer dan woorden)
Individuele behandeling stotteren
Preverbale logopedie
WKKGZ
Plaatsen
'S- HERTOGENBOSCH
'S-GRAVENZANDE
'S-HEERENBERG
'S-HERTOGENBOSCH
ALBLASSERDAM
ALKMAAR
ALMELO
ALMERE
ALMERE BUITEN
ALMERE HAVEN
ALMERE POORT
ALMKERK
ALPHEN
AMERSFOORT
AMMERZODEN
AMSTELVEEN
AMSTERDAM
ANNA PAULOWNA
APELDOORN
APPINGEDAM
ARNHEM
ASSEN
Bakel
BARENDRECHT
BARNEVELD
BEEK UBBERGEN
BEESTERZWAAG
BEMMEL
BENEDEN LEEUWEN
BENNEKOM
BERGEN NH
BERGEN OP ZOOM
BERKEL EN RODENRIJS
BEST
BEUGEN
BEVERWIJK
BILTHOVEN
BLADEL
BLARICUM
BOLSWARD
BOSCH EN DUIN
BOXMEER
BOXTEL
BREDA
BRIELLE
BRUNSSUM
BUNSCHOTEN
BURGUM
BUSSUM
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
CASTRICUM
COEVORDEN
CUIJK
CULEMBORG
DE BILT
DELDEN
DELFT
DELFZIJL
DEN BURG
DEN DUNGEN
DEN HAAG
DEN HELDER
DEVENTER
DIDAM
DIEMEN
DIEREN
DOETINCHEM
DONGEN
DOORWERTH
DORDRECHT
DRACHTEN
DRIEBERGEN
DRUTEN
DUIVEN
DWINGELOO
EDE
EINDHOVEN
ELBURG
EMMELOORD
EMMEN
ENSCHEDE
EPE
ERMELO
ETTEN-LEUR
EWIJK
FRANEKER
GELDROP
GELEEN
GIETEN
GOES
GOIRLE
GORINCHEM
GOUDA
GROESBEEK
GRONINGEN
GRUBBENVORST
HAAKSBERGEN
HAARLEM
HAARLEM SCHALKWIJK
HAELEN
HAPERT
HAPS
HARDENBERG
HARDERWIJK
HAREN
HEEMSKERK
HEEMSTEDE
HEERDE
HEERHUGOWAARD
HEERLEN
HEESWIJK
HELLENDOORN
HELLEVOETSLUIS
HELMOND
HENGELO
HILVERSUM
HOEK VAN HOLLAND
HOENSBROEK
HOLWERD
HOOFDDORP
HOOGEVEEN
HOOGEZAND
HOOGKARSPEL
HOOGVLIET
HOORN
HORN
HUISSEN
HUIZEN
HULSBERG
HULST
IJMUIDEN
IJSSELSTEIN
KAMPEN
KAMPERLAND
KAPELLE
KATWIJK AAN ZEE
KERKRADE
KORTENHOEF
KROMMENIE
LANDGRAAF
LAREN
LEERDAM
LEEUWARDEN
LEIDEN
LEIDERDORP
LEIDSCHENDAM
LELYSTAD
LICHTENVOORDE
LIEMPDE
LIMMEN
MAARSSEN
MAASTRICHT
MELICK
MEPPEL
MIDSLAND TERSCHELLING
MILLINGEN AAN DE RIJN
MUSSELKANAAL
NAALDWIJK
NAARDEN
NEDERWEERT
NEDERWEERT-EIND
NIEUWEGEIN
NIJMEGEN
NUNSPEET
OEGSTGEEST
OISTERWIJK
OLDENZAAL
OMMEN
OOST-VLIELAND
OOSTBURG
OOSTERBEEK
OOSTERHOUT
OSPEL
OSS
OUDDORP NH
OUDORP
POPPENWIER
PURMEREND
PUTTEN
PUTTERSHOEK
RAALTE
RENESSE
RENKUM
REUVER
RIDDERKERK
RIJSWIJK
RODEN
ROERMOND
ROOSENDAAL
ROSMALEN
ROTTERDAM
S-GRAVENZANDE
SCHAGEN
SCHEEMDA
SCHIEDAM
SCHIJNDEL
SCHOONHOVEN
SCHORE
SINT-MICHIELSGESTEL
SITTARD
SITTARD-GELEEN
SNEEK
SOEST
SOMMELSDIJK
SONDEL
SPIJKENISSE
STEYL-TEGELEN
TERBORG
TERNEUZEN
TIEL
TILBURG
UBBERGEN
UDEN
UTRECHT
VALBURG
VALKENSWAARD
VARSSEVELD
VEENDAM
VEENENDAAL
VEGHEL
VELDHOVEN
VELP
VELSEN-NOORD
VENLO
VENLO-BLERICK
VESSEM
VINKEVEEN
VLAARDINGEN
VLISSINGEN
VOORSCHOTEN
VUGHT
Waalwijk
WAGENINGEN
WASSENAAR
WEERT
WEHL
WESTERHOVEN
WEURT
WEZEP
WIJCHEN
WIJK AAN ZEE
WILBERTOORD
WINSCHOTEN
Winsum
WOERDEN
WOLFHEZE
WORMER
WORMERVEER
WOUDRICHEM
ZAANDAM
ZANDVOORT
ZEDDAM
ZEELAND
ZEEWOLDE
ZEIST
ZEVENAAR
ZEVENBERGEN
ZIERIKZEE
ZOETERMEER
ZUIDHORN
ZWAAG
ZWOLLE
Alle postcodes
1015 BT
1017 VW
1034 CS
1034 XZ
1069 BW
1083 HH
1112 CL
1186 AA
1186 AB
1186 EA
1200 AK
1212 VG
1213 VX
1213 XZ
1217 SH
1223 DT
1241 XZ
1251 CM
1251 NA
1261 AN
1272 EX
1315 RC
1316 KC
1322 AT
1328 MB
1328 SV
1333 BX
1354 AC
1363 BJ
1402 AT
1411 HB
1441 RN
1441 RS
1444 HT
1447 EG
1502 DV
1502 DZ
1506 LW
1521 DT
1531 NW
1561 AL
1616 PD
1624 AB
1624 NP
1625 HV
1689 AD
1689 AN
1701 CR
1703 DH
1741 KW
1741 VA
1741KW
1761 VM
1782 EC
1791 GN
1813 KE
1814 DE
1815 JD
1824 XV
1829 CA
1862 BC
1901 EW
1906 HA
1942 EB
1949 EC
1951 AR
1962 AR
1972 EE
2011 RS
2012 PK
2014HT
2021 CB
2032 EG
2032 EK
2033 AP
2033 CE
2037 XE
2042 PZ
2042 XK
2102 CA
2133 AA
2134 TM
2223 ER
2225 SX
2241 AL
2251 ZM
2266 KA
2280 AE
2282 AH
2285 CH
2288 EA
2289 DA
2314 ZB
2324 KS
2334 CK
2341 BB
2352 RN
2517 KZ
2518 VT
2542 AA
2542 XA
2543 SW
2545 AA
2552 LZ
2562 JZ
2573 LH
2594 XZ
2612 VC
2623 AA
2652 EL
2671 ME
2672 EK
2691 BV
2692 AH
2725 NR
2726 JH
2803 HH
2803 ZX
2804 TL
2871 RK
2901 HM
2906 ZC
2951 GN
2984 BH
2986 AZ
2988 XN
2993 DL
3014 GC
3015 CN
3015 EK
3015 LJ
3023 HL
3026 VP
3031 XA
3037 SK
3039 KS
3052 JA
3054 RL
3055 JD
3059 XA
3062 ME
3076 BA
3076 JK
3078 RC
3079 DZ
3083 AN
3083 AP
3084 PM
3117 CS
3123AX
3136 EA
3151 BK
3192 JP
3192 KE
3201 CZ
3222 AA
3223 PB
3232 LE
3245 VP
3262 HW
3297 SE
3314 CJ
3317 NM
3317 SP
3328 HN
3402 BS
3432 TX
3439 ME
3445 AS
3447GZ
3526 KJ
3527 JP
3527 XL
3562 CN
3584CS
3601 AC
3603 GN
3645 DH
3645 ZJ
3708 AT
3723 RP
3731 AL
3735 MR
3752 GM
3762 BP
3773 AW
3812PM
3813 TZ
3817 RP
3819 BA
3823 GS
3824 MT
3844 DG
3847 LC
3851 CP
3852 BX
3852 CP
3853 LC
3882 AL
3891 BL
3902 HK
3903 AT
3971 BN
3971 DA
4002 WP
4003 CA
4101 HK
4101 JK
4141 EE
4204 AA
4285 DE
4286 DC
4301 EA
4301 NW
4325 ET
4382 CJ
4382 EE
4421 BW
4423 AJ
4461 SP
4462 AV
4462 RA
4493 EZ
4501 AE
4535 HA
4536 GD
4561 NT
4613 AK
4614 RX
4702 ZB
4708 AE
4761 BH
4761 BN
4800 RK
4811 VJ
4817 HX
4817 JW
4817 NZ
4817 VG
4818 CK
4819 ED
4834 PJ
4872 CW
4902 ZC
5014 NK
5017 GC
5021 GW
5022 HA
5032 AH
5036 NB
5036 SV
5042 AD
5042 DB
5049 NP
5051 HC
5051 LW
5062 JW
5102 DB
5131 ZA
5140 AE
5143 NG
5211 PD
5215 HR
5223 GZ
5231 MG
5244 NJ
5262 EN
5271 BK
5271 GD
5271 XP
5281 AD
5281 JT
5298 CB
5324 AD
5341 AL
5341HG
5403 AA
5406 DK
5411 BA
5431 BE
5431 MC
5443 AT
5455 GG
5467 AN
5473 CJ
5482 JD
5482PJ
5504 BS
5504 JA
5512 AC
5527 EE
5531 LJ
5554
5554 JV
5563 AH
5613 BC
5613 DG
5622 ME
5627 TZ
5629 CC
5629CH
5632 DA
5632 JC
5632 JG
5652 EV
5666 AZ
5682 CB
5683 CB
5684 KB
5707HR
5708 JW
5760 AA
5761AN
5831 LL
5835 DV
5912 BL
5928 NL
5935 AG
5953 ES
5971 ED
6001 BE
6031 VD
6034 SB
6035 AS
6042 CV
6042 XS
6045 CK
6074 AM
6080 AB
6085 NM
6136 XZ
6161 DJ
6162BG
6164 JG
6211 CE
6216 SK
6216PJ
6224 GC
6336 AR
6372 AW
6372 PP
6411 ND
6416 SG
6419 PB
6419 PC
6431GH
6432 CC
6442 BE
6461 EH
6522 JV
6523 PA
6525 EN
6525 GC
6532 SZ
6551 BS
6551 ZZ
6561 KE
6561 LE
6566 DV
6573 ZH
6601 AR
6644 CP
6651 KN
6658 WX
6663 HT
6675 BV
6681 WP
6704 AV
6708 EH
6708 KW
6711 PT
6716 RP
6721 PK
6812 AX
6813 GG
6816 RP
6822 ET
6825 BS
6836 BH
6842 CV
6842 CW
6843 NE
6852 RL
6862 HA
6865 CK
6871 DD
6874 BE
6881 HT
6881 NW
6882 NE
6902 PT
6903 DA
6903 ZN
6922 JD
6941 BZ
6952 AA
6971 BZ
7001 CD
7007 LB
7009 AM
7031 VE
7038 AM
7041 ZM
7041GL
7050AC
7061 AP
7100 GG
7101 BH
7131 CZ
7316 PA
7331 BA
7334 DV
7413 AP
7415 EH
7415 EN
7416 SB
7416 SE
7418 BT
7423 EJ
7447 PK
7482 EB
7491 AJ
7511 AD
7522 AH
7533 XK
7543 EC
7552 WS
7554 RS
7576 ZB
7602 AA
7602 AG
7602 JT
7609 SZ
7731 VC
7741 GB
7771 TD
7772 SE
7825 TC
7909 AA
7943 KC
7944 EE
7991 CC
8011 CS
8013 XZ
8013XZ
8014 BE
8014BE
8017 CA
8025 AB
8025 AZ
8031 DX
8043 NH
8043 WB
8071 CH
8071 PA
8081 DL
8091 GZ
8101 EN
8161 PC
8181 RM
8224 JS
8233 BR
8261 EP
8266 AB
8303 BX
8304 GC
8565 GN
8601 ZK
8601ZK
8702 DA
8801 VW
8891 GL
8899 AT
8937 AS
9013 CB
9151 KP
9202 NN
9203 KP
9244 CL
9251 GM
9301 RA
9401 AG
9401 PM
9401 RK
9461 CT
9581 AG
9601 HC
9642 AP
9671 GA
9673 XB
9679 BJ
9700 AD
9703 LR
9713 VB
9714 CE
9718 TA
9718TA
9728 HD
9728 JR
9728 PG
9733 CZ
9751 ND
9751 TE
9800 AB
9801 AJ
9801 BW
9801 VA
9801 VH
9901 BR
9932 AA
9934 JD
9951 HZ
Provincies
Drenthe
Flevoland
Friesland
Gelderland
Groningen
Limburg
Noord-Brabant
Noord-Holland
Overijssel
Utrecht
Zeeland
Zuid-Holland
Logopediepraktijken
Siza
St. De Zorgcirkel (zorgspectrum Westerhout)
ViVa!Zorggroep
InteraktContour
Klimmendaal (Locatie Ziekenhuis Gelderse Vallei)
Koninklijke Kentalis
Isala
InteraktContour
InteraktContour
Stichting Mijzo
InteraktContour
Viattence
Goudenhart
Laurens Blijdorp
Laurens De Schans
Nynke Algera Logopedie
Laurens
Communicatiecentrum Taalstroom
HWW zorg
Zorgwaard locatie Rembrandt
Heliomare Afasie- en Behandelcentrum Hersenletsel Haarlem
PZC Dordrecht
Bonnier Logopedisch Centrum
Stichting Zonnehuisgroep Noord
InteraktContour Behandeling Hersenz
Van Hoof centrum voor Therapie en Gezondheid
Logopedie De Spraakwinkel
Basalt
Momenteel geen werkgever
Rijndam Revalidatie
Neurologopedie Schijndel
Logopedie Flevoland locatie de Waterlelie
Logopedie Flevoland locatie Almere Haven
Logopedie Flevoland locatie de Kinderkliniek
Logopedie Flevoland de Kubus
Logopedie Flevoland locatie Bussum
Logopedie Flevoland locatie Amersfoort
Logopedie de Vuurtoren
Logopedie C. Bekkers
Cordaan
Flow Speech
Praktijk voor Logopedie Schermerhorn
Logopediepraktijk Klijn Geluk
Logopedie TOP
Logopediepraktijk AfaZie & Zo
Kennemerhart
Zorgbalans
Logopediepraktijk Susan Rutten
Marente GRZ
Cereneo Home B.V.
Silverein
Careyn Utrecht Stad
LIVIO Haaksbergen
Zorggroep NoordWest-Veluwe
Stichting Vilente
Zuyderland Medisch Centrum
Logopedie Complex
Sensire
Libra Revalidatie en Audiologie
Aafje
Logopedie Poolman
Logopediepraktijk Buikema
Volmondig Logopedie
Logopedie Jill
Careyn Maria-Oord
AOT Dordrecht
Zonnehuisgroep Noord
Logopediepraktijk Cornelussen
Klimmendaal locatie Norschoten
Vilente
Zorgspectrum
Evean
Silverein Soest
Afasiecentrum Alkmaar/onderdeel van Esdege-Reigersdaal
GRZ de Marq
TergooiMC
InAlmere
Frankelandgroep
InteraktContour (Hoofdkantoor)
Van Hoof centrum voor Therapie en Gezondheid
Tante Louise
Florence
Marhaba Logopedie
Stem- en Slikcentrum
Praktijk voor Logopedie Schermerhorn
Praktijk voor Logopedie Schermerhorn
Noordwest Ziekenhuisgroep, locatie Alkmaar
Advies- en behandelcentrum ZNWV, GGZ Veldwijk
Argos Zorggroep
Advies- En Behandelcentrum ZNWV, locatie Elim
Afasiecentrum Flevopolder, ‘t Gooi e.o., locatie Almere
Stichting Amstelring Groep
Logopediepraktijk Andringa-Vellema
Logopedist/Afasietherapeut Lisanne Kroes
Vogellanden
Interakt Contour (afdeling behandeling Enschede)
Flow Speech – Fysiotherapie Haps – Afdeling Loogpedie
Flow Speech – PMC Paramedisch Kind en Jeugd Cuijk Centrum – Afdeling Logopedie
Flow Speech – Gemeenschapshuis de Wilg
Hersenz ‘s Heeren Loo
De Parkgraaf
Domstate
InteraktContour
Flow Speech – Dorpshuis in Zeeland, Noord-Brabant
Afasiecentrum Skagerwaard Esdege Reigersdaal
Stichting De Hoven
CCI Groep
Omring (Verpleeghuis Lindendael)
Zmlk-school de alk
Hogeschool Rotterdam
Hogeschool Utrecht
Hanzehogeschool Groningen
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
Hogeschool Windesheim
Kentalis
Stichting Esdégé-Reigersdaal
Stichting Amarant
St. baalderborg, de elzenhoek
De Zorgcirkel, locatie Westerhout
BrabantZorg, loc. verpleeghuis Het Zonnelied
Amstelring, loc. verpleeghuis Groenelaan
Amstelring
Stichting Nieuw Unicum
Zorggroep Apeldoorn e.o. (loc. Randerode)
Zonnehuisgroep Noord
Stichting Christelijke Zorgorganisatie Norschoten
Stichting tante Louise
Expertisecentrum Madeleine – Pantein
Woonzorgcentrum Thebe | Aeneas Breda
Verpleeghuis de Plantage
Cicero Zorggroep
Verpleeghuis De Zellingen
Saxenburgh groep, loc. Aleida Kramer
Carint Reggeland Groep
Zorginstelling Pieter van Foreest, loc. bieslandhof
Verpleeghuis Oosterhof
Florence
Carinova
Zorggroep Solis
Attent – wonen, welzijn, zorg (Dieren)
Sensire
Sensire
Het Spectrum
Zuidoostzorg
Archipel zorggroep
Livio
Zorggroep Maas en Waal, verpleeghuis Waelwick
Thebe Midden-Brabant
Lentis, dignis, Heymanscentrum
Expertise Behandelcentrum Zorggroep Groningen
Zorgbalans, locatie Zuiderhout
Saxenburgh groep, loc.Clara Feyoena H
Advies- en behandelcentrum ZNWV (Sonnevancklaan)
Viva zorggroep
Careyn verpleeghuis Grootenhoek
Stichting verpleeghuis bornholm
Stichting de Omring (het baken)
ZorgSaam Blaauwe Hoeve, Logopediepraktijk
Woonzorgconcern IJsselheem
Marente
Meandergroep Zuid-Limburg
Rivas Zorggroep loc. Lingesteyn
Kwadrantgroep, Palet
Careyn Snavelenburg
Zorggroep Noorderboog
Verpleeghuis de Naaldhorst
Vivium zorggroep locatie Naarderheem
ZZG Zorggroep
Stichting De Waalboog
Magentazorg
Zorgcirkel Waterland
Carinova
Zinzia zorggroep
Stichting Verpleeghuis Salem
Florence, locatie Westhoff
De Zorggroep (Camillus)
Groenhuysen
Stichting Vivent, locatie verpleeghuis Mariaoord
Stichting Humanitas
State Hillegersberg
Verpleeghuis Ter Weel
Stichting Zorgcentra Rivierenland (SZR)
Axion continu
Zorggroep Meander, loc. Veenkade
Zorggroep Charim
Zonnehuisgroep Vlaardingen
Stichting Mijzo, loc. Eikendonk
Stichting Land Van Horne, locatie Zorgplein
Stichting Oosterlengte
Stichting zorgcombinatie Marga Klompé
Verpleeghuis Evean Oostergouw
Stichting Warande
Cironflex
Zonnehuis zuidhorn
Ziekenhuisgroep Twente
Meander medisch centrum
Bovenij ziekenhuis
Rode Kruis Ziekenhuis
Tergooi Ziekenhuis
Zorggroep Elde
Amphia
IJsselland ziekenhuis
Deventer ziekenhuis
Albert Schweitzer ziekenhuis, loc. Amstelwijck
Ziekenhuis Nij Smellinghe
Groene Hart Ziekenhuis
Spaarneziekenhuis
Zuyderland Medisch Centrum Locatie Heerlen
Tergooiziekenhuizen loc. hilversum
Ziekenhuis Bethesda
Alrijne Zorggroep (Leiden)
Canisius-wilhelmina ziekenhuis
Dijklander Ziekenhuis
Laurentius ziekenhuis roermond
Bravis Ziekenhuis
Ikazia ziekenhuis rotterdam
Antonius Ziekenhuis
Ziekenhuis Rivierenland Tiel
Tweesteden ziekenhuis
Zaans Medisch Centrum
Dijklander Ziekenhuis
Klimmendaal revalidatiespecialisten
Revant revalidatiecentrum Breda
UMCG Centrum voor Revalidatie
Sint Maartenskliniek
Klimmendaal revalidatiespecialisten
Basalt Revalidatie
Revalidatiecentrum de Trappenberg
Revant De Wielingen
Heliomare
Roessingh Centrum voor Revalidatie
Azora advies- en behandelcentrum
De Vogellanden, Centrum voor revalidatie
Treant Zorggroep Weidesteyn
Woonzorggroep Samen
Stichting valkenhof
Revalidatie Friesland
Ziekenhuis St. Jansdal
Verpleeghuis Kalorama
Logopedie Kapelle
Regionale Stichting Zorgcentra de Kempen
Florence Woonzorgcentrum Duinstede
ParaGo – DrieGasthuizenGroep
InteraktContour (voorheen Boogh Afasiecentrum)
Zorggroep Meander
Allévo Zorg- en Dienstverlening
Woonzorgconcern IJsselheem
St. Anna zorggroep
Zorgcentra De Betuwe
Meander Groep Zuid-Limburg
ISZ de Brug, verpleegh. Nassau Odijckhof
Proteion Thuis Behandelcentrum
Treant, Woonzorgcentrum De Horst
Florence, locatie Mariahoeve
Careyn, zuwe zorg, maria-oord
Respect Zorggroep Scheveningen
Careyn Weddesteyn
Opella
De Zorgboog
Streekziekenhuis koningin beatrix
Avoord Behandeling en Advies, locatie het Anbarg
Adelante Volwassenenrevalidatie
Careyn de Vier Ambachten
Liberein
Admiraal de Ruyter Ziekenhuis
Laurens regio Centrum (Binnenweg)
BrabantZorg, locatie de Watersteeg
Zorgspectrum
Argos zorggroep
Sevagram
Logopediepraktijk Samenspraak
Amaris Gooizicht
Van Neynsel Groep
Surplus Regio Breda
Logopedie Maastricht Oost
Behandelcentrum La Providence
Advies en Behandelcentrum afdeling Klimop (GRZ)
Pleyade
Zorginstellingen Pieter van Foreest
ZZG zorggroep
Zorgspectrum het Zand
Logopedisch Centrum Noord
Pure Communicatie
Logopediepraktijk Oldambt
Logopediepraktijk Alblasserdam
Stichting Afasietherapie Amsterdam
Logopedie Het Kompas
Logopedie SamenSpraak
Zorggroep Maas en Waal
Logopediepraktijk De Bremhorst
Praktijk voor logopedie ‘t Centrum (Boxtel)
Logopedie & Dyslexie De Witte
Logopediepraktijk Snoeren & De Kruif,
Logopedisch Centrum Samenspraak
Logopedie Spraaktijk
De Praatjuf
Logopedie Druten
Ziekenhuis Gelderse Vallei
Logopediepraktijk van Groningen-Derksen
Allround Logopedie Sanne Dingemans (St. Theresiaplein)
Logopedisch Centrum Haarlem, locatie Schalkwijk
Logopedie J.M.Blauw&M.J.Willemse
Logopedisch Centrum Snijders
Logopedie Direct
Logopediepraktijk Logocura
Silderhuis Logopedie
Logopediepraktijk Frijns-van Putten
Logopediepraktijk Oost Gelre
Sprekend Logopedie
Logopediepraktijk Cornelussen, loc. Maastricht
Logopediepraktijk Logovision
Logopédica: centrum voor stem, spraak, taal en dyslexie (Melick)
Logopediepraktijk Bianca Beelen
Logopedie Oost, Paramedisch Centrum de Thij
Praktijk voor Logopedie Oosterbeek-Renkum
Praktijk voor Logopedie Oosterbeek-Renkum
Groepspraktijk Logopedie Oss
Maatschap Schol/de Bliek
Logopedie Rijswijk
Logopedie & StemCoach N. van den Heuvel
Logopediepraktijk Tilburg (locatie West)
Logopediepraktijk Tilburg-Noord
Logopediepraktijk Tilburg (locatie Reeshof)
Logopediepraktijk Irma Sparidans
Logopediepraktijk Tilburg (locatie Centrum)
Praktijk voor Logopedie V.D.A.P.M. van Gogh
Bonnier logopedisch centrum
Logopediepraktijk Esther van den Heuvel
Logopediepraktijk Voorschoten
Logopediepraktijk van Duin
Praktijk voor Logopedie Zandvoort
Praktijk voor Logopedie Schermerhorn
Logopediepraktijk P.A.G. Waulthers
Praktijk voor Logopedie de Leyens
Logopediepraktijk Zwaag
Logopediepraktijk van Groningen-Derksen
Logopedie Lentemorgen- hoofdlocatie
Hilde Aarts Logopedie
Logopedie en Stotterpraktijk Zeeheldenkwartier
Logopediepraktijk Mireille Peters
Logopediepraktijk Willewiis
Logopediepraktijk Esther van den Heuvel
Logopediepraktijk Judith
Logopediepraktijk (Velp)
Logopediepraktijk (Kamperland) Schol
Logopediepraktijk Schol
Prakijk voor Logopedie Berghuis
Logopediepraktijk Logovision
Bonnier logopedisch centrum
Logopediepraktijk O.M. Pater
Praktijk voor Logopedie ‘t Centrum (Liempde)
KLINQ praktijk
Connect Logopedie
Logopedie Nesselande
Advies en behandelcentrum, ZNWV (Sparrenlaan)
Logopediepraktijk Irma Sparidans
Behandel- en Adviescentrum Het Baken
LogopediePraktijkLiemers
LogoPlus Logopedisch Centrum Rotterdam
Revalidatie Friesland
Logopedische Praktijk Bremer
Viattence locatie Wendhorst
Zorggroep Oude en Nieuwe Land
Afasietherapie Amersfoort
Logopediepraktijk Schoonhoven en Bergambacht
Logopediepraktijk van Groningen-Derksen
Logopediepraktijk van Groningen-Derksen
Logopediepraktijk Van Uffelen
SpreekTaal logopedisten, hoofdlocatie Hilversum
Logopediepraktijk Linders/ Wilhelmina ziekenhuis Assen
PLUSlogopedie Medisch Centrum Achter de Linden
Afasie Trainingscentrum
Aafje, thuiszorg, huizen en zorghotels (loc. Schiehoven-Wilgenplas)
Zorginstellingen Pieter van Foreest
Logopediepraktijk Michelle Engels
Logopedie Brabantzorg regio Oss
Logopediepraktijk Verbalis, loc. Multifunctioneel Kindcentrum Het Palet
Logopedie Flevoland locatie Almere Buiten
Logopediepraktijk ISTO
Logopedie Centrum Groningen
Novicare
Liemerije
Archipel Zorggroep, loc. Landrijt
Laverhof
SVRZ, loc. Ter Valcke
Logopediepraktijk Marisplein
Maasstadziekenhuis
Stichting Laverhof locatie Heeswik
Revalidatieartsenpraktijk RAP
Brabantzorg (locaties regio Den Bosch)
Stichting SHDH
Aafje Afasie trainingscentrum
Proteion Thuis Behandelcentrum
Logopediepraktijk Snoeren & De Kruif, loc. Kapelhof
Laurens regio Zuidrand (Middeldijkerplein)
Rivas Zorggroep
ZorgAccent
Het Zonnehuis, Zonnehuisgroep IJssel-Vecht
Curamare Behandeling
Praktijk voor Logopedie ‘t Centrum (Best)
Précom Logopedie
Laurens
Connect Logopedie
Tolbrug Specialistische Revalidatie
Zorgbalans, W.F. Visserhuis
Viattence locatie Veldheem
Logopediepraktijk Irma Sparidans
Magentazorg (loc. Oudtburgh)
Logopediepraktijk Spreekbureau
Praktijk voor Fysiotherapie, Ergotherapie en Logopedie
Vallen logopedisten Roermond (Hoofdvestiging)
Logopediepraktijk Castricum S.P. Brouwer
Logopedievanderdussen
Amstelring, Verpleeghuis Leo Polak
Logopedie José de Groot
Interzorg Noord Nederland
Logopedie Gezondplus
Accolade
Carint Reggeland Groep
Logopraktikum Kortenhoef
Niet vanzelfsprekend Praktijk voor Afasietherapie
Zorgwaard Hoeksche Waard
Novicare
SVRZ Ter Schorre
Zorgsaam Thuis- en Ouderenzorg
Logopedie Centrum José Nijboer
Sprekend Zuidhorn Logopediepraktijk
Pro Persona (Langdurige Zorg Ouderen)
SilverRade Amersfoort
Zorgpartners Midden-Holland, Revalidatiecentrum Ronssehof
Afasiecentrum Siza, locatie Arnhem
Curamare
Noordwest Ziekenhuisgroep
Laurens Intermezzo Zuid
WvO Zorg
Novicare
Novizorg/ Dignitazorg
Heliomare Afasie- en Behandelcentrum Hersenletsel Krommenie
Icare Boshof behandeling en advies
Pro Education/NCOI
Cosis expertisecentrum
Praktijk voor logopedie Terschelling en Vlieland
Logopediepraktijk Wegwijs
Saxenburgh Groep, Locatie Röpcke Zweers Ziekenhuis
Advies- en behandelcentrum ZNWV locatie Arcade
Advies- en behandelcentrum ZNWV, loc. Amaniet
Carint Reggeland
De Noorderbrug
Laurens Delfshaven
Logopediepraktijk Facialis, locatie De Cordes
KwadrantGroep
KIWA
Rijndam Revalidatie/Afasieteam
PLUSlogopedie Medisch Centrum Hopveld
Logopediepraktijk Facialis
ParkinsonNet
Surplus regio Zevenbergen
Logopedie Klaretaal
Twentsch Logopedie Centrum
Stichting Kwadrantgroep
Zorgcentra Pantein Regio Cuijk/Haps
Topaz
Logopediepraktijk Oud Charlois-Pendrecht
Kennemerhart – Janskliniek
Laurens zorg
Leer en Meer / het Logopediehuis
Zorg- en wooncentrum de Haven
Logopediepraktijk Haren
Olthof Logopedie
Logopedie Poolman en Smal
Logopediepraktijk Rijkerswoerd
Logopediepraktijk Facialis
Zorgpartners Midden Holland
De Zaanse logopediepraktijk
Logopedisch Centrum Haarlem, locatie Centrum/Noord
Logopedisch Centrum Haarlem, locatie Oost
Logopedisch Centrum Haarlem, locatie Zuiderpolder
Lydia Zwart Logopedie Gezondheidscentrum Limmen
Stichting Boogh
Mijzo
Logopedie Oisterwijk
Logopedie Culemborg
Revant revalidatiecentrum Lindenhof | Goes
Logopedie Reijmer
Logopedie Centrum Jose Nijboer
Zorgcentra Pantein
Teamrevalidatie
Zonnehuisgroep Noord, Zonnehuis Oostergast
Logopediepraktijk Tilburg (locatie Goirle)
Stichting Florence Locatie Steenvoorde
Adelante Revalidatie
Bianca Beelen logopedie, Gezondheidscentrum Nederweert
Kroon Logopedie
Protestantse Zorggroep Crabbehoff
Respect Zorggroep locatie Quintus
Carinova locatie Jozefplein
Ommelander Ziekenhuis Groningen
Merem Medische Revalidatie
SilverRade, locatie De Brug in Driebergen
Boogh Amersfoort Afasie- en behandelcentrum
Florence
Topaz
Zorgboog in Balans
‘s Heeren Loo Deventer
Zonnehuisgroep Amstelland
Zonnehuisgroep Noord
Revalidatie Friesland
Logopediepraktijk Woordenrijk
Kentalis Audiologisch Centrum
Praktijk voor Logopedie Dorieke Vogels-Aerts
Praatjuf Huissen
Logopedisten
Marleen van Roosmaelen
Lotte van den Hurk
Claire van der Schaft
Suzanne Boersbroek
Nicole Maas
Joyce Buijserd
Anke de Meij
Roos Ruiter
Alissa Nikkels
Chanani Kempenaar
Elsbeth van Stralen
Ioanna van Noorloos
Myrthe Schoonewelle
Iris van Schaik
Debby Linthorst
Inge Langenberg
Henriette van der Wielen
Judith Zandstra
Clarinda Otterspeer-Eikelboom
Lotti Dijkhuis
Sacha van Hees-van Rijswijk
Jenneke Regeling
Gery Zwier-Hofstede
Janneke Seinen-Stroeve
Isabeau Kogelman
Eline Kuipers
Armana Willekens
Merel Storms
Hanneke Ruiter
Rosalie ten Bruggencate-de Visser
Pauline van Barschot
Michelle Ratering
Marloes Kaal
Erica Revet – van den Ham
Marlou Gradussen
Iris Stevens
Babeth Koonen
Pauline Pitt
Imke Dunnewind
Pia Rijs
Karleen van Dijk
Kim van der Linden
Robin Weijns
Jolien Wilschut-Otten
Manouk van Hanegem
Jantine van Schaik – van Engelenhoven
Karin Kleijssen
Daniëlle Mélanie Koning
Irene Douwstra
Valerie van der Zaag
Ruth Leppink
Merlyn Arifin
Meike Schiereck-van der Laan
Lisa Vogels
Anna Koppes
Yvonne Engelaer
Cathrine van den Heuvel
Wilma de Vries
VĂ©ronique van Gogh-Schoenmakers
Sietske Nijboer
Marita Gerats
Marianne van Groningen-Derksen
Annemieke van der Dussen
Judith Kocken
Mary de Boer-Groen
Ineke Schavemaker
Pauline Waulthers
Annelies Florian-van Blokland
Astrid van Noije
Irma Sparidans
Anke Coerts
Arna Vennis-Wiers
Corine Basten-Verhaaff
Marianne Bonnier-Baars
Armande Cazemier
Mariska Ruijter
Tine Wassenaar
John Sanders
Ingrid Snoeren
Mirjam Sparidans
Angela Donkers
Danielle Duyvestijn
Ankie van den Nieuwelaar-Haans
Nicole Dekkers
Evelijn Raven-Takken
Petra Roukens
Christl Wassenaar-Dam
Hester de Zeeuw
Diane Sinke-Keijer
Marjan Berendsen
Franka de Groot-van Bockxmeer
Antoinette Frijns-van Putten
Nicky van den Heuvel
Miranda Everaerd
Christel Adams-Steijvers
Hilde Aarts-Dolmans
Christine Quak
Patricia Brink-Houtriet
Judith Oostveen
Carla Bertens-Out
Rob Zeijger
Patricia Mulder-van Toorn
Louise Rutgers-van Zorge
Marije van der Staaij-Mulder
Fatima Haring
Christa Rawee
Karin Molenbuur-Oppedijk
Yvonne Hoekstra-Brouwer
Aliëtte Schoemaker
Marguerita de la Rambelje
Kitty de Wit
Esther van den Heuvel
Brigitta Faber
Catherine Pijls
Maaike Hendriks-Tanis
Odette Stoutjesdijk
Petra Kouwenhoven-Tolido
Daphne Rober-Palmen
Grazyna Dobrowolska
Sandra Lamberts
Anja Masselink
Joyce Walter
José Nijboer-van den Broek
Monique Schol-de Bliek
Mieke Hoedemaekers
Ans van der Kolk
Henriëtte Vreemann
Marieke van Beek – van Beek-Kamphorst
Manon van Greuningen
Laura Bas
Karolina Start-Haan
Sander Schermerhorn
Marga de Jong- Boerema
Nelleke Loseman
Bianca Beelen-van Nieuwenhoven
Hanneke de Graaf- van Dam
Sabine Hilferink-Janssen
Iris Menke
Karin Wesselius
Esther van Bakel-van Oers
Eugenie Zandvliet-Baars
Neeltje Snijder-de Vries
Marieke de Bruijn
Angela Berting-van Everdink
Heidi van Asperen-Heida
Jorinde Bernouw-van Tol
Charlotte Schmitz
Natascha Darlang
Susan Rutten-Janssen
Marianne Slabbekoorn
Marije van Rensch
Leonie Eektimmerman
Krista van Worm- van Maanen
Dieuwke-Petra Kluiwstra
Gerda Staal-Vos
Esther de Brabander
Els Schotman
Linda Thiadens
Reinier Bremer
Bianca van den Enden
Nicole Verwegen
Brenda van den Bos- Oldenburger
Treja Weerepas
Annemiek Reijm
Gidi de Wit
Emmie Gaasenbeek-Duijzer
Tina de Bree-Stigter
Claudia Croese
Majoke van der Werff
Anna Kamp-Habets
Marieke Janssen- de Bruijn
Neeske Bos
Michelle Engels
Nathalie Reulink
Annet Voogd-Klomp
Marlies Keim
Annelies van Diepen-van Dongen
Esther Faber-Groot
Marjolein Smit- Otte
Mariëlle van Boxtel
Rian Wagenaar-Volk
Maaike Mulder
Janneke van Hemert
Annelies Snels-Scheggetman
Annette Koelega-Santbergen
Rianca de Boer
Joanne Verdonkschot-Stellingwerf
Inge Topeeters-Neelen
Annelies de Bruin
Marjon Hendrickx-Jessurun
Veronica Smeets
Esther Hessel-van der Valk
Linda van der Lende
Monique van Daal
Irene Gouman-Pollema
Jacqueline Toebes
Marije Hofs
Tieneke Koopman
Dorieke Vogels – Vogels-Aerts
Virginia Noija
Nienke Besselink
Sietske van Overveld
Saskia Dibbets-Stokkermans
Saskia van Deijne-van Tilborg
Janneke van Zandbergen
Angelique Reijs- van Tilburg
Martine Prinsen-Koolhaas
Marije van Meurs- van Raalten
Anke Harbers
Jannet Coppoolse
Elly Cox
Lianne Puts – Puts-Schreurs
Pleuntje Molkenboer
Marith Guichelaar-Kampman
Nathalie Kamans – Kamans – Nieuwboer
Lidewij Haakmat-Pool
Leonie de Voogd
Mariken Rozemeijer
Karin van der Meulen
Els Burger
Dirk Berghuis
Hanneke Everts-Van den Bos
Brenda Bouwmeester-Boers – Boers
Leonie Niemer-Rolink
Barbara Richmond-van Olffen
Rianne van Asten – Eberhard
Annemiek Tanck-de Laak
Sylvia de Lange
Stephanie van der Brugh
Agnes Kleine
Marlies Snoep-van de Meent
Isa Thie
Patricia Groothedde
Jantine van Riesen
Marieke Bom
Maartje Laumen
Dicky Smilde
Viola Sluis-van der Voorde
Tanja Vossen-Vanneer
Kristel Cobussen-Lanooy
RĂ©gine Rijsdijk-van Ameijde
Judith van Helsdingen
Fennanda Kuiper
Doenja van der Lely
Marjan Kamp- Stam
Lianne Menken
Vanessa van Aurich
Renate Hulscher-Lindner
Ank Koppert-Oubrie
Marlies van den Boogaard- Sanderse
Saskia Aarts
Melanie Hartong-Swens
Lea Maessen
Marielle Olthof-Nefkens
Francien Lammerts
Nancy Schuurman
Leoniek Lammers-Diederiks
Jasmina Apostolovic
Eveline Helder-Baak
Anita Ronden-Wetzels
Saskia Noordzij
Elsa van Kempen-Melaard
Tisja Obbes-Zondergeld
Lotte Fleuren – Riesewijk
Nicole Dorst-Bogers
Irene Ganzeveld
Marina van der Zwan-Oosterhuis
Eveline Meijerink
Patricia Grootveld-Kabasubabu
Julie Davidse-Bovenberg
Tenise Boverhof-van de Ven
Djoeke Wieland
Chrystel Joosten
Kristel Vossen – Vossen-Vaes
Ingrid Muller-Pieterse
Petra van de Weerd
Marleen Pinxteren-Rijk
Anne Menting
Fleur van den Burgh-Bakker
Dominique van Oosterbos
Resy van der Laan
Christa Meijerink
Constance Gouwenberg
Simone Hertzberger – van Leeuwen
Rouanne Koopman
Lianne Hartog
Linda van der Velden
Marloes van der Zwaag
Suzanne Luca
Marianne Guyt
Marloes van Otterdijk
Daphne van der Kant-Gottlieb
Marijke de Feijter
Julia van Koppen-van der Helm
Stephanie Hansen-Bod
Alice Menke
Elke Voogd-Dijkema
Fleur van Rooyen-Verbrugh
Paula Oosting
Regina van Uffelen
Simone ten Barge
Caro Vranken
Pamela Kreeuseler
Iris Bastick-Otten
Cheyanne Bekkers
Carola van de Spijker
Sem Theuniszen
Nathasja Vercauteren
Anouk Vial
Marlou Linders- van IJzendoorn
Manouk Willekens – Willekens
Lycia Meursing
Maaike Noijens – Plant
Cirsten Boone- van Gelder
Joanne Ribbers-Menkveld
Ineke Nelemans
Annelies van der Linde-Bolink
Janna van Tegelaers-van Iersel
Karlijn Korteweg
Sofie van Heyghen
Margriet Wijngaarden
Joyce van den Berg
Annemiek Verheijen- Sanders
Brechtje Berkepas-van Roozendaal
Veronie de Blaauw – Dekker
Carlijn van Hout – van de Schoot
Maurien Eggink
Antsje de Jong
Leonie Knuever
Bernd Koopman
Jantine Boekhoudt
Kaya Faas
Ingeborg Spaanderman
Francisca Heuvelsland
Berber Broeders-Spliethoff
Esther van Heeswijk
Marleen Vaane
Berber Elzinga
Judith Krijger
Ilse Poot
Janet Olthof
Marloes Boon-Douma
Rianne van der Bloem- van der Reijden
Leonore Meilof
Andrea de Bruin
Anke de Boeije
Marije Hendrikx-Overgaauw
Nina Boot
Natascha van Voorthuizen-van Vliet
Luisa Heumann
Judith Busger op Vollenbroek
Suzanne Nicodem
Charlotte Sack
Mylène van den Bongard
Jette Swart
Anouk van der Keur-van Driel
Ruth Toes-van Beek
Petra Panis
Kimberley den Boer
Inge Schuurman- Klooster
Karlijn Seijerlin – Vromans
Ellen Sneeboer
Judith Arends-Coppoolse
Sofie Steerneman
Eline Vos
Marieke Bank
Joyce de Graaf
Sylvie van de Brug – Zweedijk
Corine van den Berg
Ida Kenniphaas – Kenniphaas
Arjenne Hellinga-de Jong
Femke van Hoeve
Anouk Oudhuis
Erwin Horstman
Gerlinda Hendriks
Alinda Koopman- van der Cingel
Annelies van Pagée
Mirella Nooteboom-Gerritzen
Nienke Bakker
Inge Nooijen-Sanders
Jessica de Pater
Gerda Berends
Annewil van Veen
Lindsay van Kemenade
Denise Linn
Carien Reimert-Krukkert
Rachel Buikema
Wieke Pilzecker
Marieke Deinum-Bosma
José de Groot
Iris van den Berg
Janneke Boekema-Haisma
Johanna Engel
Sytske Daling-Veenstra
Els van de Pavert
Marjoleen Mendes Visscher-Ophoff
Evelyne van Luijk
Anne van der Heijden
Hoa Ha
Lindy Geerink
Hadewig van Heuveln
Charlotte Rutgers
Samantha Marcelissen
Pia Berntsen
Sabine van Toor
Martine Wijenberg
Alize Nobel-Schot
Rianne Beudeker
Margriet Verpoorten-Velner
Carola Goedhart
Jantine van den Brink-de Boer
Annelinde Porsius – Langstraat
Manon Hofmeijer
Eva Scholtes
Karlijn Timmers
Lisa van der Poel
Lisa Fris-Schouten
Fleur Boogmans
Marjolijn van de Ven
Janine Tijhuis-Langenhof
Mieke Broeders
Marlijn Alewijns
Maaike Arkesteijn
Jeroen Beeris
Kim Boons
Tamar van den Berg
Annelies Otten
Ellen Elegeert
Lisa de Lange
Karlien Reijnders
Ellen Blaak
Daria Gasiorek
Catherine Libregts
Pien Kessels
Elvy Jansen
Liz van den Berg
Sanne Boskma
Nancy Scholten
Anke Bankers
Lena Kiecksee
Kim van Dongen-Gussenhoven
Anne Vos
Eva van Ginkel
Daniëlle de Bruin-Reinsma
Nynke Algera
Danielle Sijbrandij – Bolmer
Joëlle Kroon
Loes Moonen
Liesbeth Schyns
Michèlle Olejniczak
Janine Scheepers
Alissa Wouters
Annette Groot-de Boer
Maaike Brouwer
Florence Kraak
Alice Tjakkes
Thamar Steenmeijer
Greetje van der Laan
Hanne Olsthoorn
Faith Verhage
Elise Valkenburg
Romee Vervoorn
Sandra het Lam
Janneke Duijst-Verbeek
Wencke Van Doorn – Dirksen
Eline van Amsterdam
Elisa de Jong
Judith Zijderveld-Messelink
Janine Hammerschmidt
Anne Pross
Maureen Luten
Wieke de Boer
Annemarie Hofland
Kirti Devi
Daphne Feijen
Frederieke Meijers
Lydia Verschoor-Huisman
Sifra van Wijnen-den Boer
Sophie van Dok
Maud van Etten
Lianne Vondenhoff-Donners
Kristy Kolmus
Anne Willems
Bart Bloem
Carmen Stoffers
Esther Miske
Noah Meere
Nikki Dollé
Ryanne van Maldegem
Sannah Rekker
Sharon aan de Stegge
Karlijn Nellen-Beerkens
Lisa Jakobs
Eline Geerars
Anna Lina Spittka
Eline van der Maas
Romy Asselman
Laura Mertens
Cynthia Spierenburg
Elise Toet
Laura van Weelde
Rowena Vink
Sanne-Sophie Marquart
Lisa Steehouwer
Veerle van der Voort
Inge van den Berg – van Goch
Annemei Groenen
CĂ©line van Limbeek
Iris Dunnink-van der Spaa
Daphne Wilms
Kim Versteeg
Esmee Lamers
Daphne de Winter – Dijkstra
Mieke Segelke
Danien ten Berge
Diana van der Burg-Kamphuis
Daphne van Boekel
Nathalie Brinkman
Frederique Kusse
Rosa Boerefijn
Dionne Mijnes
Merel Cuppen – Cuppen
Edna Blunk
Susanne van Bokhoven
Iris Schobben
Lisanne Verhoof
Anouk Lambregts
Mariska Poissonnier
Rianne van der Heijden
Linda de Wit
Mirjam Lawerman
Marissa Vrieze
Julie Theunissen
Mickey Simons
Michelle Snoeren – van de Klundert
Maxime van Esch
Janna Deijl
Imara Patty
Amelieke Slot
Lilian Pruim
Charlotte van Roij
Marjolein Kunst
Marjan Douma – Dwarshuis
Vivian Hogeboom – Reitsma
Nancy Vandewalle
Judie Koenders
Helene Leijtens
Sanah Malyar
Annewieke Rooda
Lisanne Kroes
Irene Vogelij
Kirsten Scholten
Nely de Jonge
Yvette van Geffen
Fenne van Wuijtswinkel
Amy Maes
Yvonne van Schijndel
Anne de Wit
Tessa de Tacx – de Graaf
Arenda Wijnne-Plaisier
Ingrid Tulen-Swart
Marije Huitema
Jaimy Kunnen
Sylvie de Vries
Lisette de Groot
Franziska Lenz
Emma Engelen
Ingrid Roggema
Femke Boonzaaijer
Line Atsma
Daniëlle Roost
Thiarda Tjeerdsma
Esmehan Bulut
Annemarijn Dijkstra
Pien Prins
Sanne van den Heuvel
Veerle Bosker
Anouk Hoogstad
Kim Koppers – Koppers
Maud Peeters
Karlijn Derks
Lian Gebbinck
Esmée van Bilsen
Anouk van Leussen
Britt Egeter
Lidia van Engelen
Kristien de Ruiter
Marit Welten
Meike Rothoff
Rosa van Bemmelen
Maud Maas
Asma Aytac-Mardan
Laura Keultjes
Roos Rinket
Francien van Dijk
Pascale Rikhof – Oude Nijeweeme
Jos de Hart
Diede Munnik
Isabel van Gelderen
Minke Kruis
Kim van der Goot
Evelien Heyghen
Daphne Maltha
Noa van ‘t Veer
Naomi de Chateau
Vera de Haan-Neven
Charlotte Van Haute
Yentel Koekkoek
Paulien Meems
Marijke Schenk
Janna Maas
Mirjam Terpstra
Laura Holper-Bos
Kelly Theuws
Mirjam Otters
Lise Hermanussen
Annemiek Laarhoven
Judith Mollet
Mariam Rahou
Rukiye Dereci
Sanne Hogeweg
Bente Jasmijn van der Sluis
Alize Nobel-Schot
Afasie
Registratie: 25-10-2021 tot 25-10-2026
Stichting Verpleeghuis Salem
Vlietlaan 2, RIDDERKERK, Nederland, 2986 AZ
RIDDERKERK
Amelieke Slot
Afasie
Registratie: 28-03-2023 tot 28-03-2028
Cereneo Home B.V.
Herengracht 124-128, Amsterdam, Nederland, 1015 BT
Amsterdam
Amy Maes
Afasie
Registratie: 25-10-2021 tot 25-10-2026
Logopedie Brabantzorg regio Oss
Driek van Erpstraat 2, OSS, Nederland, 5341 AL
OSS
Andrea de Bruin
Afasie
Herregistratie: 10-09-2019 tot 10-09-2024
Binnenbuorren 8, POPPENWIER, Friesland, Nederland, 9013 CB
POPPENWIER
Angela Berting-van Everdink
Afasie
Herregistratie: 11-10-2022 tot 11-10-2027
Groenhuysen
Kalsdonksestraat 89, ROOSENDAAL, Noord-Brabant, Nederland, 4702 ZB
ROOSENDAAL
Angela Donkers
Afasie
Herregistratie: 07-03-2023 tot 07-03-2028
Novizorg/ Dignitazorg
Grubbelaan 22, HOENSBROEK, Limburg, Nederland, 6431GH
HOENSBROEK
Angelique Reijs- van Tilburg
Afasie
Herregistratie: 11-11-2021 tot 11-11-2026
Stichting Zorgcentra Rivierenland (SZR)
Burgemeester Meslaan 49, TIEL, Gelderland, Nederland, 4003 CA
TIEL
Anita Ronden-Wetzels
Afasie
Herregistratie: 09-06-2021 tot 09-06-2026
Sevagram
Henri Dunantstraat 3, HEERLEN, Nederland, 6419 PB
HEERLEN
Anja Masselink
Afasie
Herregistratie: 01-01-2022 tot 01-01-2027
Sensire
Groot Hagen 6, DOETINCHEM, Gelderland, Nederland, 7009 AM
DOETINCHEM
Ank Koppert-Oubrie
Afasie
Herregistratie: 21-11-2022 tot 21-11-2027
Careyn Weddesteyn
Utrechtsestraatweg 50, WOERDEN, Utrecht, Nederland, 3445 AS
WOERDEN
1
2
3
…
90