Is het deze zomervakantie wat rustiger op jouw werkplek? Misschien is het dan een goed moment om een (online) training te volgen.
Via de subsidieregeling Nederland leert door is het nog tot eind 2022 mogelijk om (meestal) gratis of tegen een kleine bijdrage (materiaalkosten) een bijscholing te volgen. Je kunt hierbij denken aan onderwerpen zoals: Timemanagement, Werken met office 365, Coaching. Een overzicht van scholingen die onder de regeling vallen vind je op de webpagina NL leert door.
Kijk wel even goed of de training echt gratis is. Hier en daar zijn scholingen in de lijst blijven staan, die inmiddels niet meer onder de regeling vallen.
Punten kwaliteitsregistatie
De scholingen in de lijst zijn, voor zover bij ons bekend, niet geaccrediteerd via ADAP. Wanneer de training voldoende relevant is voor logopedisten dan kun je deze wel zelf uploaden in je digitaal portfolio en
Gerelateerde berichten
Vraag en antwoord coronavirus
We krijgen uiteraard veel vragen van onze leden, via mail en telefoon. Hieronder vind je de…
Factureren aan derden
In de poll van 16 februari vroegen we jullie om jullie ervaringen met factureren aan derden…
Weekoverzicht Corona – week 21
Via onze dagelijkse updates houden we jullie op de hoogte van het laatste nieuws rondom het…
Weekoverzicht Coronavirus – week 15
Via onze dagelijkse updates houden we jullie op de hoogte van het laatste nieuws rondom het…
Weekoverzicht Corona – week 21
Via onze dagelijkse updates houden we jullie op de hoogte van het laatste nieuws rondom het…
Nederland
Opmerkingen
0
Log in om te reageren op dit artikel.