Log in
Nog niet aangemeld voor het NVLF jaarcongres? Dat kan nog steeds. Het NVLF jaarcongres staat bol van inhoudelijke onderwerpen. Je kunt je kennis en deskundigheid vergroten, collega’s ontmoeten en werken aan je vaardigheden. Als het om het laatste gaat, ben je bij Paul Pardon aan het juiste adres.
Redactie

Ook al ben je een kei in je vak, niet iedere cliënt is hetzelfde. Hoe kijk jij naar jouw cliënten, hoe benader je ze? We geven je alvast wat ‘huiswerk’ voor de komende maand. Neem af en toe eens een moment om te kijken naar… juist, jezelf! Paul Pardon daagt je uit af en toe een andere bril op te zetten. Zodat je net even anders kijkt. En zoals hij zelf zegt: `Ik hou ervan om mensen te raken en anders naar de dingen te laten kijken`.

Aanmelden

Meld je aan via de persoonlijke link die je per e-mail hebt ontvangen. Kom op 8 november naar het congres en laat je meevoeren in het herkenbare verhaal van Paul Pardon en de andere workshops. Bekijk het volledige programma hier.