Log in

Komend weekend verschijnt een nieuw nummer van het Nederlands Tijdschrift voor Logopedie. Aan dit nummer is een speciale congresbijlage toegevoegd. 

In de congresbijlage vind je o.a. het programma en een poster waarmee je jouw collega’s kunt laten weten hoe jij verder gaat met logopedie. 

Verder lees je in dit nummer van het NTVL een interview met de Amsterdamse logopedisten die samen strijden tegen de wachtlijsten en vacatures en onder andere contact hebben gelegd met de lokale politiek. Het kennisartikel gaat over wanneer de verwerving van Nederlands als tweede taal te traag verloopt. In de serie over het nieuwe Profiel Logopedist staat de logopedist als samenwerker centraal én we spraken met vier aankomend logopedisten.

Nummer vind je vrijdag of zaterdag in de