Lees verder

Lang Leve(n) Logopedie, onder die titel organiseert de NVLF op vrijdag 25 november 2022 het Jaarcongres opnieuw online. We vieren het 95-jarig jubileum van onze vereniging, blikken terug, maar kijken vooral ook vooruit om voort te bouwen op wat we hebben bereikt. Dat doen we met inhoudelijke en plenaire sessies, een interessante keynote spreker over TOS en genetica, de uitreiking van de Innovatieprijs en presentaties van leveranciers logopedie.

Het congres is zoals altijd een plek voor logopedisten om elkaar te ontmoeten en kennis te nemen van de ontwikkelingen in het vakgebied. Net als de twee voorgaande jaren gaan we dit congres ook weer geheel online aanbieden.

Kom jij ook? Het wordt een feestelijke dag met een inspirerend programma. Meld je aan en laat je verrassen door de verschillende sprekers en de inspirerende sessies!

Meer informatie