Lees verder

Locatie Den Haag, Purmerend en Amstelveen

Deze training vindt plaats op de volgende data in 2022
Vrijdag 25 maart

Zaterdag 26 maart

Maandag 11 april

Zaterdag 23 april


De JES -training wordt verzorgd door logopedist-stottertherapeuten van de Damstégroep. De training richt zich op het ontdekken van een spreektechniek die bij jou past om je spreken vloeiender te maken en om  deze techniek intensief te trainen. Op www.damstegroep.nl vind je meer informatie en een link naar een podcast over de JES.

Aangezien het om een intensieve meerdaagse training gaat met dezelfde groep wordt verwacht dat je alle dagen aanwezig bent. 

De JES-training gaat door bij minimaal 6 aanmeldingen, we houden rekening met de dan geldende coronamaatregelen.

Tijd:10:00-17:00 uur (vrijdag 25 maart en zaterdag 26 maart) 14:00- 20:00 (maandag 11 maart) 10:00- 14:00 (zaterdag 26 april)

Therapeuten: Joeri van Ormondt en Anneke Busser

Locatie: Praktijk voor Logopedie en Stottertherapie Wateringse Veld, Laan van Wateringseveld 745 2548 BP Den Haag; De Stotterpraktijk, Prof. Mr. P.J. Oudlaan 1, Purmerend; De Stotterpraktijk,  Uilenstede 47, Amstelveen. Op alle locaties is gratis parkeren mogelijk.

Contact: Neem voor meer informatie over de training contact op met Anneke Busser (070-3364737), aanmelden via mail@damstegroep.nl. Dit kan tot en met 7 maart 2021.